Планы работы

План работы в шестой школьный день на І четверть 2021/2022 учебного года 

28.08.2021

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс  

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ В.А.Мацуганава

   30.08.2021

 

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на І чвэрць 2021/2022 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Святочная сустрэча “Копыль сустракае гасцей”

1-4

04.09

Крылова М.І.

2

Квэст-гульня “З родным словам па жыцці”

5-7

04.09

Крукоўская Н.К.

3

Спартыўнае шоу “Чунга-Чанга”

1-4

11.09

Мотуз Л.С.

4

Віктарына “Спартыўны свет”

8-9

11.09

Гур’янава М.У.

5

Пазнавальная гульня “Залатая восень”

1-4

18.09

Кротава К.Ю.

6

Квэст-гульня “Адгадай прафесію”

5-7

18.09

Гацман С.М.

7

Прафарыентацыйныя гульні

8-9

18.09

Сушкевіч І.М.

8

Экскурсія “Фарбы восені”

1-4

25.09

Сіротка І.Э.

9

Эканамічная гульня “Кар’ера”

8-9

25.09

Сталярова А.Б.

10

Свята да Дня настаўніка “Мой добры настаўнік”

1-11

02.10

Гацман С.М.

11

Спартыўнае шоу “Моцныя, лоўкія, вынослівыя”

1-4

09.10

Крылова М.І

12

Гульня “У пошуках скарбу”

5-7

09.10

Зарэцкая А.А.

13

Творчая майстэрня “Паштоўка маці”

1-4

16.10

Кротава К.Ю.

14

Святочнае мерапрыемства да Дня маці “Пакроўскія пасядзелкі”

5-7

16.10

Крукоўская Н.К.

15

Дыскусія “Крызіс юнацкага ўзросту”

8-9

16.10

Гур’янава М.У.

16

Творчая майстэрня “Умелыя рукі”

1-4

23.10

Сіротка І.Э.

17

Ток-шоу “Дзе логіка?”

5-7

23.10

Зарэцкая А.А.

18

Гульня “Адгадай мелодыю па малюнках”

8-9

23.10

Сталярова А.Б.

19

Завочнае падарожжа па запаведніках нашай краіны

1-4

30.10

Мотуз Л.С.

20

Працоўная акцыя “Утульны клас”

5-11

30.10

Класныя кіраўнікі

 

               Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                             С.М.Палаш

 

свернуть

План работы в 6 школьный день на IV четверть 2020/2021 учебного года

01.04.2021

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                   В.А.Мацуганава

29.03.2021

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІV чвэрць 2020/2021 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Гульнёвая праграма “Востраў скарбаў”

1-4

10.04

Сіротка І.Э.

2

Трэнінг “Беражы сябе!”

5-7

10.04

Доўнар А.М.

3

Трэнінг “Скажы курэнню «НЕ!»”

8-9

10.04

Сушкевіч І.М.

4

Пазнавальна-забаўляльная праграма “Прафесіі жыхароў Беларусі”

1-4

17.04

Крылова М.І.

5

Спартыўныя эстафеты

5-7

17.04

Селіванава Д.І.

6

Пазнавальны занятак “Свет сучасных прафесій”

8-9

17.04

Гумінская С.П.

7

Пазнавальная праграма “Па старонках дзіцячых казак”

1-4

24.04

Кротава К.Ю.

8

Тэатралізаванае свята “Красна Вербніца”

5-7

24.04

Крукоўская Н.К.

9

Экалагічнае свята

8-9

24.04

Доўнар А.М.

10

Святочны мітынг да Дня Перамогі

1-11

08.05

Доўнар А.М.

Сіротка Ю.П.

11

Квэст “У пошуках кладу”

1-4

15.05

Мотуз Л.С.

12

Гульнёвая праграма “Дружная сям’я”

5-7

15.05

Гацман С.М.

13

Інтэлектуальная гульня “Аукцыён жартаў і загадак”

8-9

15.05

Кротава К.Ю.

14

Трэнінг казкатэрапіі

1-4

22.05

Сушкевіч І.М.

15

Выстава-знаёмства “Кнігі, якія чытаюць дзеці свету”

5-7

22.05

Кротава К.Ю.

16

Валейбольны турнір

8-9

22.05

Селіванава Д.І.

 

Саставіў намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                    С.М.Палаш  

 

свернуть

План работы в 6 школьный день на III четверть 2020/2021 учебного года

05.01.2021

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ В.А.Мацуганава

04.01.2021

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІІІ чвэрць 2020/2021 навучальнага года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Гульня-спаборніцтва “Знаўцы ПДР”

1-4

16.01

Сіротка І.Э.

2

Літарныя галаваломкі

5-7

16.01

Доўнар А.М.

3

Ток-шоу “Мой выбар”

8-9

16.01

Сушкевіч І.М.

4

Пазнавальная гадзіна “Планета талерантнасці”

5-7

23.01

Доўнар А.М.

5

Пазнавальна-забаўляльнае мерапрыемства “Справа ў капелюшы”

8-9

23.01

Гутарава В.А.

6

Віктарына “У свеце жывёл”

1-4

30.01

Кротава К.Ю.

7

Час інфармацыі “Плюсы і мінусы інтэрнета”

5-7

30.01

Сушкевіч І.М.

8

Пазнавальны занятак “Хімія ў побыце”

8-9

30.01

Гумінская С.П.

9

Фальклорнае мерапрыемства “Аб традыцыях, звычаях”

1-4

06.02

Крылова М.І.       

10

Экалагічная віктарына “Беражыце Землю, беражыце!”

5-7

06.02

Кротава К.Ю.

11

Пазнавальная гульня “Азбука здароўя”

1-4

13.02

Сіротка І.Э.

12

Арт-трэнінг “Шкодныя звычкі без мяне!”

8-9

13.02

Сушкевіч І.М.

13

Гадзіна творчасці “Падарунак для таты”

1-4

20.02

Кротава К.Ю.

14

Конкурсная праграма “Юны абаронца”

5-7

20.02

Гацман С.М.

15

Гульня-падарожжа “Лідэр”

8-9

20.02

Доўнар А.М.

16

Конкурс малюнкаў “Захаваем нашу зялёную планету”

1-4

27.02

Мотуз Л.С.

17

Свята “Размаўляем і спяваем па-беларуску”

5-7

27.02

Крукоўская Н.К.

18

Творчая майстэрня “Паштоўка для мамы”

1-4

06.03

Кротава К.Ю.

19

Літаратурная гасцёўня “Ліст да матулі”

 5-7

06.03

Гацман С.М.

20

Спартыўная гульня “Вясёлыя старты”

1-4

13.03

Мотуз Л.С.

21

Масленіца

5-7

13.03

Крукоўская Н.К.

22

Практычны занятак “Што мы ведаем аб лекавых раслінах”

8-9    

13.03

Гумінская С.П.

23

Пазнавальны занятак “Гуляем у словы”

1-4

20.03

   Крылова М.І.

24

Трэнінг “Адлюстраванне люстэрка”

5-7

20.03

Доўнар А.М.

25

Час забавы “Смешныя загадкі”

1-4

27.03

Доўнар А.М.

26

Круглы стол “Пагаворым аб прачытаным”

8-9

27.03

Кротава К.Ю.

 

Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                  С.М.Палаш

свернуть

План работы в 6 школьный день на II четверть 2020/2021 учебного года

04.11.2020

ЗАЦВЯРДЖАЮ

 

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ В.А.Мацуганава

    04.11.2020

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІІ чвэрць 2020/2021 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Конкурс малюнкаў “Дзеці супраць курэння”

1-4

14.11

Сушкевіч І.М.

2

Турнір “Шахматная каралева”

5-8

14.11

Доўнар А.М.

3

Віктарына “Што? Дзе? Калі?”

1-4

21.11

Мотуз Л.С.

4

Восеньскі кірмаш

5-7

21.11

Крукоўская Н.К.

5

Гульня “Поле цудаў”

1-4

28.11

Сіротка І.Э.

6

Інтэрактыўная гутарка “Дзень без СНІДу”

8-9

28.11

Кротава К.Ю.

7

Майстэрня “Новы год стукае ў дзеры!”

1-7

05.12

Гацман С.М.

8

Пазнавальны занятак “Прафесіі будучыні”

8-9

05.12

Гумінская С.П.

9

Гульнёвая праграма “Падарожжа з доктарам Небалітам”

1-4

12.12

Кротава К.Ю.

10

Калажаванне “Здаровае харчаванне – здаровы Я!”

5-7

12.12

Доўнар А.М.

11

Флэш-трэнінг “Здаровы лад жыцця”

8-9

12.12

Сушкевіч І.М.

12

Фальклорна-забаўляльны занятак “Каб ніхто не сумаваў”

1-4

19.12

Крылова М.І.

13

Інтэлект-шоу “Гульні розуму”

8-9

19.12

Гутарава В.А.

 

Саставіў намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                         С.М.Палаш

свернуть

План работы в шестой школьный день на І четверть 2020/2021 учебного года

31.08.2020

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс  

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ В.А.Мацуганава

   29.08.2020

 

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на І чвэрць 2020/2021 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Час пазнання “Па старонках беларускіх выданняў”

1-4

05.09

Кротава К.Ю.

2

Гасцёўня “Бялынічы сустракаюць гасцей”

5-7

05.09

Крукоўская Н.К.

3

Асенні крос “Дукорскія рэкорды”

1-7

12.09

Доўнар А.М.

4

Трэнінг “Мы за здаровы лад жыцця”

8-9

12.09

Сушкевіч І.М.

5

Творчая майстэрня “Прывітанне, восень залатая!”

1-4

19.09

Кротава К.Ю.

6

Трэнінг “Пашыраючы межы памяці”

5-7

19.09

Доўнар А.М.

7

Пазнавальны занятак “Дзівосы хіміі”

8-9

19.09

Гумінская С.П.

8

Практыкум “Умелыя ручкі”

1-4

26.09

Мотуз Л.С.

9

Гульнёвая праграма “Восеньскі баль “І з жартам, і ўсур’ёз”

8-9

26.09

Гутарава В.А.

10

Святочны канцэрт “З павагай да настаўніка”

1-11

03.10

Доўнар А.М.

Сіротка Ю.П.

11

Практыкум “Чароўная кветка або пагаворым пра сваё здароўе”

1-4

10.10

Сушкевіч І.М.

12

Конкурсна-пазнавальная праграма “Спорт праз час”

5-7

10.10

Доўнар А.М.

13

Пазнавальна-забаўляльная праграма

“У краіне знаёмых незнаёмцаў”

1-4

17.10

Крылова М.І.

14

Спартыўна-пазнавальная гадзіна

“У добры шлях з “Юным спасателем”

5-7

17.10

Гацман С.М.

15

Адкрыты мікрафон “Права або абавязак”

8-9

17.10

Кротава К.Ю.

16

Гульнёвая праграма “Асенні калейдаскоп”

1-4

24.10

   Сіротка І.Э.

17

Інтэграванае мерапрыемства “Падарожжа ў краіну ведаў”

5-7

24.10

Доўнар А.М.

18

Занятак “Каштоўнасныя арыентацыі асобы”

8-9

24.10

Сушкевіч І.М.

19

Працоўная акцыя “Утульны клас”

1-11

31.10

Класныя кіраўнікі

 

               Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                             С.М.Палаш

свернуть

План работы в шестой школьный день на IV четверть 2019/2020 учебного года

01.04.2020

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                   В.А.Мацуганава

31.03.2020

 

 

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІV чвэрць 2019/2020 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Вясёлыя старты

1-4

11.04

Крымоўская Т.П.

2

Гульня “За здаровы лад жыцця”

5-7

11.04

Доўнар А.М.

3

Трэнінг здаровага ладу жыцця

8-9

11.04

Сушкевіч І.М.

4

Творчая майстэрня “Рыхтуемся да Вялікдня”

1-4

18.04

Кротава К.Ю.

5

Гульня “Мой жыццёвы шлях ці на што патраціць жыццё”

5-7

18.04

Доўнар А.М.

6

Гульня-падарожжа “Вусная народная творчасць”

8-9

18.04

Мазоўка Т.Н.

7

Гульнёвая праграма “Больш ведаеш – здаравейшым будзеш”

1-4

25.04

Сіротка І.Э.

8

Брэйн-рынг “Кветкамі ўсміхаецца зямля”

5-7

25.04

Панюшэнка Н.М.

9

Гульня-разважанне “Самая салодкая прафесія”

8-9

25.04

Селіванава Д.І.

10

Пазнавальная праграма “Беларускія краявіды”

1-4

02.05

Крылова М.І.

11

Творчая майстэрня “Паштоўка да 9 Мая”

5-7

02.05

Доўнар А.М.

12

Круглы стол “Пагаворым!”

8-9

02.05

Кротава К.Ю.

13

Вечарына “Чырвоныя кветкі Беларусі”

(да 100-годдзя гібелі дукорскіх партызан)

1-11

16.05

Крукоўская Н.К.

Сіротка Ю.П.

14

Спартыўна-пазнавальная  гульня “Разам – да перамогі!”

1-11

24.05

Класныя кіраўнікі

Гацман С.М.

 

Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                                              С.М.Палаш

 

свернуть

Работа объединений по интересам в шестой школьный день

01.02.2020

ЗАЦВЯРДЖАЮ

 

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

___________В.А.Мацуганава

31.01.2020

 

Работа аб’яднанняў па інтарэсах у шосты школьны дзень

ДУА “Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Назва аб’яднання

па інтарэсах

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзення

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

Крукоўская Наталля Канстанцінаўна

Кабінет № 209

“Бокс”

11.00-12.30

Прэскура Дзмітрый Васільевіч

Спартыўная зала

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

Доўнар Алена Міхайлаўна

Спартыўная зала

 

свернуть