Расписание занятий

План воспитательной работы на І четверть 2021/2022 учебного года

28.08.2021

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Дукорскі

навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа”

_____________ В.А.Мацуганава

   29.08.2020

 

План выхаваўчай работы

на І чвэрць 2021/2022 навучальнага года

 

Напрамак работы

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

Выхаванне прававой, грамадзянскай, палітычнай і інфармацыйнай культуры

Святочная лінейка “Дзень радасці, дзень ведаў”

1-11

01.09

Крукоўская Н.К.

Першы ўрок “У адзінстве беларускага народа – аснова незалежнай краіны”

1-11

01.09

Класныя кіраўнікі

Тэматычная інфармацыйная гадзіна “17 верасня – Дзень народнага адзінства”

1-11

16.09

Класныя кіраўнікі

Свята “Мы падраслі, мы – школьнікі”

1

24.09

Сіротка І.Э.

Інфармацыйна-адукацыйны праект “ШАГ”

5-11

згодна плану

Класныя кіраўнікі

Тыдзень маці

1-11

11.10-16.10

Класныя кіраўнікі

Тыдзень прававых ведаў

1-11

18.10-23.10

Класныя кіраўнікі

Тэматычная інфармацыйная гадзіна “14 кастрычніка – Дзень маці”

1-11

14.10

Класныя кіраўнікі

Сустрэча з інспектарам ІСН

5-9

кастрычнік

Палаш С.М.

Духоўна-маральнае, полікультурнае  і эстэтычнае выхаванне

Акцыя “Мой экспанат для школьнага музея”

1-11

верасень

Гацман С.М.

Трэнінг “Быць шчаслiвым”

9,11

30.09

Сушкевіч І.М.

Дыспут “Эфектыўныя зносіны”

9,11

06.10

Сушкевіч І.М.

Выхаваўчая гадзіна “Як супрацьстаяць нецярпімасці”

4-6

26.10

Сушкевіч І.М.

Экалагічнае выхаванне

Выстава малюнкаў “Восень-чараўніца”

1-4

27.09-30.09

Настаўнікі малявання

Акцыя “Зберажы цяпло ў сваім класе”

1-11

кастрычнік

Класныя кіраўнікі

Творчы конкурс “Фіта-калаж”

1-11

06.10-08.10

Класныя кіраўнікі

Турнір знаўцаў “Чырвоная кніга Беларусі”

8-9

26.10

Гумінская С.П.

Выхаванне культуры здаровага ладу жыцця  і бяспечнай жыццядзейнасці

Тыдзень спорту і здароўя

1-11

04.09-11.09

Класныя кіраўнікі

Месячнік прафілактыкі суіцыдаў

1-11

10.09-09.10

Сушкевіч І.М., класныя кіраўнікі

Лекцыя медсястры Дукорскай амбулаторыі “Гігіена і тваё здароўе”

1-11

07.10

Палаш С.М.

Кіналекторый “Кіберпрастора і падлетак”

7-9

кастрычнік

Палаш С.М., класныя кіраўнікі

Сустрэча з інспектарам ДПС АДАІ

1-11

кастрычнік

Палаш С.М.

Эканамічнае, працоўнае і прафесійнае выхаванне

Дыскусія “Дзе нас чакаюць у Пухавіцкім раёне?”

9,11

28.09

Палаш С.М.

Экскурсіі ў структурныя падраздзяленні СУП “Дукора-Агра”

5-8

верасень- кастрычнік

Палаш С.М., класныя кіраўнікі

Трэнінгавы занятак “Мой шлях у прафеciю”

8-11

08.10

Сушкевіч І.М.

Працоўны дэсант “Чысты двор”

8-11

18.10-23.10

Канановіч Н.І., класныя кіраўнікі

Рэалізацыя праекта “Мой прафесійны старт”

1-11

на працягу чвэрці

Сушкевіч І.М., класныя кіраўнікі

Выхаванне культуры быту і вольнага часу, культуры самапазнання і самарэгуляцыі асобы

Рэйд “Сям’я”

1-11

верасень

Класныя кіраўнікі

Псіхалагічная гульня “Маска, я вас ведаю”

8-11

14.09

Сушкевіч І.М.

Трэнінгавы занятак “Я – падлетак”

7-8

21.10

Сушкевіч І.М.

Выпуск газеты “Школьная планета”

8

кастрычнік

Сталярова А.Б.

Рэйд “Твой вольны час, вучань”

1-11

01.11-06.11

Класныя кіраўнікі

 

Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                   С.М.Палаш

свернуть

Расписание факультативных занятий на 2021/2022 учебный год

31.08.2021

ЗАЦВЯРДЖАЮ

 Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі

“Дукорскі  навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад –

сярэдняя школа”                             

                                В.А.Мацуганава

__.08.2021

Расклад факультатыўных заняткаў

Дні тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Час правя-дзення

№ кабі-нета

Настаўнік

Дні тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

Час правя-дзення

№ кабі-нета

Настаўнік

Панядзелак

3

Речевой этикет

1400– 1445

224

Кротова К.Ю.

Серада

1

Вытокі роднай мовы

1300– 1335

219

Сіротка І.Э.

2

Уводзіны ў свет замежнай мовы

1300– 1335

222

Мотуз Л.С.

6

Рашэнне тэкставых задач

1500– 1545

209

Сталярова А.Б.

4

Вытокі роднай мовы

1300– 1335

218

Крылова М.І.

6

Асновы праваслаўнай культуры

1500– 1545

209

Крукоўская Н.К.

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

1500– 1545

201

Гацман С.М.

7

Камунікатыўная граматыка

1500– 1545

217

Ермак Д.І.

Аўторак

1

Матэматычная вяселка

1300– 1335

219

Сіротка І.Э.

9

Паўтараем матэматыку

1400– 1445

201

Мазанік А.С.

2

Матэматычная вяселка

1300– 1335

222

Мотуз Л.С.

Чацвер

3

Матэматычная вяселка

1300– 1335

224

Кротова К.Ю.

Пятніца

3

Мастацка-моўная дзейнасць на ўроках замежнай мовы

1400– 1445

224

Ермак Д.І.

4

Матэматычная вяселка

1400– 1445

218

Крылова М.І.

5

Рашэнне тэкставых задач

1400– 1445

216

Сталярова А.Б.

6

Практыкум па чытанні

1400– 1445

209

Ермак Д.І.

5

Кладовая русского языка

1500– 1545

216

Гацман С.М.

7

Рашэнне тэкставых задач

1500– 1545

217

Сталярова А.Б.

 

свернуть

Расписание учебных занятий на I полугодие 2021/2022 учебного года

31.08.2021

 

        

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі

“Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа” 

                                          В.А.Мацуганава

___  жніўня 2021 г. 

 

Дні тыдня

1 клас

2 клас

3 клас

Панядзелак

1. Выяўленчае мастацтва

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Фіз.культура і здароўе

 

 

1. Асн. бясп. жыццядз.

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Фіз.культура і здароўе

5. Музыка

 

 

 

1. Чалавек і свет

2. Матэматыка

3. Фіз.культура і здароўе

4. Беларуская мова

5. Асновы бясп.жыццядз

 

 

Аўторак

1. Беларуская літаратура 2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Музыка

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Выяўленчае мастацтва

 

 

 

 

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Час здароўя і сп.

5. Працоўнае навучанне

Серада

1. Беларуская літаратура

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Час здароўя і сп

 

1. Фіз.культура і здароўе

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Беларуская літаратура

 

 

 

1. Беларуская літаратура

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Англійская мова

5. Музыка

 

 

Чацвер

Інфармацыйная    гадзіна 830

1. Выяўленчае мастацтва

2. Руская мова

3. Фіз.культура і здароўе

4. Чалавек і свет

1. Чалавек і свет   

2. Руская мова

3. Час здароўя  і сп.

4. Руская літаратура

 

 

 

1. Руская літаратура

2. Англійская мова

3. Руская мова

4. Фіз.культура і здароўе

 

 

 

Пятніца

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Працоўнае навучанне

 

 

 

 

1. Беларуская літаратура 2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Працоўнае навучанне

 

 

 

 

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Беларуская мова

5. Выяўленчае мастацтва 

 

 

Субота

 

 

 

 

 

 

Класныя  кіраўнікі

 

Сіротка Інэса Эдуардаўна

Мотуз Любоў Сяргееўна

Кротава Кацярына Юр’еўна

 

 

 

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Руская мова

5. Працоўнае навучанне

 

1. Працоўнае навучанне

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Час здароўя і сп.  

5. Мастацтва           

 

1. Сусветная гісторыя

2. Англійская мова        

3. Матэматыка

4. Фіз.культура і здароўе

5. Інф.(дз)/Прац.нав.(хл)

6. Геаграфія

 

 

1. Біялогія

2. Матэматыка

3. Фіз.культура і здароўе    

4. Сусветная гісторыя

5. Англійская мова

6. Мастацтва

 

1. Беларуская літаратура

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Фіз.культура і здароўе

5. Музыка

1. Чалавек і свет

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Фіз.культура і здароўе

5. Беларуская мова

6. Руская літаратура

1. Час здароўя і сп

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Беларуская мова

5. Інф(хл)/Прац. нав.(дз.)

 

 

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Час здароўя і сп     

4. Інф (хл)/Прац.нав.(дз)   

5. Фізіка

6. Беларуская літаратура

 

1. Чалавек і свет

2. Англійская мова

3. Матэматыка

4. Час здароўя і сп. 

 

1. Беларуская літаратура

2. Англійская мова      

3. Матэматыка

4. Беларуская  мова                 

5. Сусветная гісторыя

 

1. Англійская мова        

2. Працоўнае навучанне

3. Руская мова        

4. Матэматыка

5. Беларуская літаратура

6. Руская літаратура

 

 

1. Фіз.культура і здароўе      

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Руская мова

5. Працоўнае навучанне

6. Інф (дз)/Прац.нав.(хл)

 

Інфармацыйная   гадзіна 830

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Беларуская мова

5. Выяўленчае мастацтва 

1. Матэматыка

2. Беларуская мова

3. Англійская мова

4. Беларуская літаратура

5. Руская мова

6. Асн.бясп.жыццядз.

 

1. Мастацтва

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Біялогія

5. Англійская мова  

6. Беларуская літаратура

 

 

1. Англійская мова

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Гісторыя Беларусі

5. Фізіка

6. Руская літаратура

 

1. Беларуская літаратура

2. Беларуская мова

3. Фіз.культура і здароўе

4. Англійская мова

5. Асновы бясп.жыццядз.

1. Руская літаратура

2. Сусветная гісторыя

3. Матэматыка

4. Руская мова

5. Фіз.культура і здароўе

 

1. Гісторыя Беларусі

2. Руская мова

3. Фіз.культура і здароўе

4. Матэматыка

5. Беларуская мова

6. Руская літаратура

 

1. Геаграфія

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Хімія

5. Англійская мова

6. Біялогія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крылова Марыя Іванаўна

Зарэцкая Аксана Андрэеўна

Крукоўская Наталля Канстанцінаўна

Гацман Святлана Міхайлаўна

8 клас

9 клас

11 клас

1. Руская літаратура 

2. Фіз.культура і здароўе                      

3. Матэматыка

4. Геаграфія

5. Руская мова

6. Англійская мова              

7. Сусветная гісторыя

1. Фіз.культура і здароўе    

2. Матэматыка                 

3. Сусветная гісторыя         

4. Англійская мова

5. Біялогія

6. Інф. (дз.)/Прац.нав.(хл.)

 

1. Інфарматыка

2. Геаграфія

3. Нямецкая мова

4. Матэматыка

5. Нямецкая мова 

6. Руская літаратура      

 

1. Беларуская літаратура        

2. Фізіка

3. Беларуская мова

4. Хімія

5. Матэматыка

6. Біялогія

 

1. Матэматыка

2. Хімія

3. Фізіка

4. Руская мова

5. Руская літаратура

6. Інф. (хл.)/Прац.нав.(дз.)

7. Геаграфія         

1. Біялогія

2. Час здароўя і сп.

3. Матэматыка

4. Фізіка

5. Хімія

6. Астраномія

 

1. Інф.(дз)/Прац.нав.(хл) 

2. Матэматыка       

3. Мастацтва

4. Час здароўя і сп.      

5. Руская мова

6. Англійская мова          

7. Інф.(хл)/Прац.нав.(дз)

1. Гісторыя Беларусі                               

2. Фіз.культура і здароўе                                           

3. Беларуская мова       

4. Матэматыка

5. Англійская мова

6. Мастацтва

 

1. Руская літаратура

2. Нямецкая мова

3. Фіз.культура і здароў е

4. Сусветная гісторыя         

5. Працоўнае навучанне

6. Працоўнае навучанне

7. Працоўнае навучанне

Інфармацыйная гадзіна 830

1. Біялогія

2. Матэматыка

3. Хімія

4. Фізіка

5. Геаграфія

6. Англійская мова

7. Англійская мова(п)

 

1. Руская літаратура      

2. Фізіка

3. Руская мова

4. Англійская мова  

5. Грамадазнаўства

6. Геаграфія

1. Беларуская літаратура

2. Хімія

3. Гісторыя Беларусі 

4. Матэматыка

5. Беларуская мова

6. Грамадазнаўства

 

1. Беларуская літаратура        

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Фіз.культура і здароўе                      

5. Гісторыя Беларусі 

6. Англійская мова(п)

1. Час здароўя і сп

2. Хімія

3. Фізіка

4. Беларуская мова

5. Матэматыка

6. Беларуская літаратура

 

1. Фізіка

2. Фіз.культура і здароўе          

3. Біялогія

4. Матэматыка

5. Руская мова

6. Дапрыз. і мед.падр.

 

 

1.Працоўнае навучанне

2.Працоўнае навучанне

3.Працоўнае навучанне

Сталярова Алёна Барысаўна

Гур’янава Марыя Уладзіміраўна

Ермак Дар’я

Ігараўна

свернуть