Планы мероприятий

План работы в шестой школьный день на IV четверть 2018/2019 учебного года

26.03.2019

                                                                                                                                                ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                                В.а. дырэктара ДУА “Дукорскі

                                                                                                                                                навучальна-педагагічны комплекс

                                                                                                                                                дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                                                                                                                                                                        В.А.Мацуганава

                                                                                                                                                 27.03.2019

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІV чвэрць 2018/2019 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Гульня “Прырода і я”

1-4

06.04

Холупава Я.С.

2

Забаўляльна-пазнавальнае шоу “Усё самае цікавае”

5-7

06.04

Мазоўка Т.Н.

3

Трэнінг “Шлях да поспеху”

8-11

06.04

Сушкевіч І.М.

4

Спаборніцтвы “Беларускія народныя гульні”

1-7

13.04

Лабанок Т.П.

5

Круглы стол “Дым вокруг от сигарет – мне в том дыме места нет”

8-11

13.04

Аніскавец Г.А.

6

Гульня-конкурс “Інтэлект-шоу”

1-4

20.04

Крылова М.І.

7

Гульня-трэнінг "У свеце прафесій"

5-7

20.04

Доўнар А.М.

8

Творчая майстэрня “Велікодная кампазіцыя”

8-11

20.04

Лабанок Т.П.

9

Экскурсія ў царкву “Як правільна сустрэць Вялікдзень”

1-7

28.04

Крукоўская Н.К.

10

Стварэнне калажу “Які цудоўны гэты свет”

8-11

28.04

Сушкевіч І.М.

11

Пазнавальны занятак “Як нараджаецца кніга”

1-4

04.05

Крукоўская Н.К.

12

Практыкум “Культура здаровага ладу жыцця”

5-7

04.05

Сушкевіч І.М.

13

Акцыя “Памяць сэрца”

8-11

04.05

Доўнар А.М.

14

Спартландыя

1-4

11.05

Сіротка І.Э.

15

Спартыўны квэст “Па сцежках вайны”

5-11

11.05

Лабанок Т.П.

16

Конкурс малюнкаў “Веснавыя фарбы”

1-4

18.05

Селіванава Д.І.

17

Гульня “Сямейныя каштоўнасці”

5-7

18.05

Доўнар А.М.

18

Літаратурная гульня “Свет кніг”

8-11

18.05

Крукоўская Н.К.

19

Працоўная акцыя “Збіраем другасную сыравіну”

1-11

26.05

Класныя кіраўнікі

 

Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                                              С.М.Палаш

свернуть

План работы в шестой школьный день на III четверть 2018/2019 учебного года

31.12.2018

                                                                                                                                   ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                                  Дырэктар ДУА “Дукорскі

                                                                                                                                  навучальна-педагагічны комплекс

                                                                                                                                  дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                                                                                                                                  _____________ С.М.Гацман

                                                                                                                                  31 снежня 2018 г.

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на ІІІ чвэрць 2018/2019 навучальнага года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Гульня-віктарына “Добрыя і шкодныя звычкі”

1-4

12.01

Сушкевіч І.М.

2

“Дукорская лыжня – 2019”

5-11

12.01

Лабанок Т.П.

3

Пазнавальна-гульнёвае мерапрыемства “Як добра нам разам"

1-4

19.01

Крылова М.І.

4

Вечар адпачынку “Заглянем у будучае”

5-11

19.01

Крукоўская Н.К.

Класныя кіраўнікі

5

Гульні на выяўленне лідараў

1-7

26.01

Доўнар А.М.

6

Брэйн-рынг “Шляхі, якія мы выбіраем”

8-11

26.01

Аніскавец Г.А.

7

Майстэрня “Кніжкіны лекары”

1-4

02.02

Крукоўская Н.К.

8

Інтэрактыўная гутарка “Сэнс жыцця”

5-7

02.02

Сушкевіч І.М.

9

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

8-11

02.02

Крукоўская Н.К.

10

Час гульняў “Зімовыя забавы”

1-4

09.02

Селіванава Д.І.

11

Гульня-падарожжа “Сакрэты здароўя”

5-7

09.02

Доўнар А.М.

12

Гадзіна здароўя “Тваё здароўе і харчаванне”

8-11

09.02

Лабанок Т.П.

13

Пазнавальны занятак “Все профессии важны, все профессии нужны…”

1-4

16.02

Доўнар А.М.

14

Конкурсная праграма “Армейскі экспрэс”

5-11

16.02

Мазоўка Т.Н.

15

Фестываль патрыятычнай песні “Галасы гісторыі”

1-11

23.02

Доўнар А.М.

Класныя кіраўнікі

16

Майстэрня “Выраб віншавальнай паштоўкі”

1-4

02.03

Холупава Я.С.

17

Гульні на супрацоўніцтва “Мы разам…” 

5-7

02.03

Доўнар А.М.

18

Інтэлектуальная гульня “Ніколі не позна паразумнець”

8-11

02.03

Лабанок Т.П.

19

Масленіца

1-11

09.03

Крукоўская Н.К.

20

Стварэнне калажу “Пажарная бяспека”

1-4

16.03

Гутарава В.А.

21

Стварэнне калажу “Твой лад жыцця”

5-11

16.03

Сушкевіч І.М.

22

Інтэрактыўная гульня “Адгадай дамашнюю жывёлу”

1-4

23.03

Сіротка І.Э.

23

Шахматна-шашачны турнір

5-11

23.03

Лабанок Т.П.

 

Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                  С.М.Палаш

свернуть

План работы в шестой школьный день на ІІ четверть 2018/2019 учебного года

20.10.2018

План работы ў шосты школьны дзень 

 на ІІ чвэрць 2018/2019 навучальнага года 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Спартыўныя гонкі

1-4

10.11

Лабанок Т.П.

2

Шашачны турнір

5-11

10.11

Лабанок Т.П.

3

Восеньскі кірмаш

1-11

17.11

Класныя кіраўнікі

Крукоўская Н.К.

4

Пазнавальна-забаўляльная праграма “Дабрыня творыць цуды”

1-4

24.11

Крылова М.І.

5

Гульнёвая праграма “Кіно – цудоўная краіна”

5-7

24.11

Доўнар А.М.

6

Псіхалагічны занятак “Я+Ён+Яны=Мы”

8-11

24.11

Сушкевіч І.М.

7

Віктарына “Азбука бяспечнага руху”

1-4

01.12

Холупава Я.С.

8

Інтэлектуальная гульня

“Як ты сэрцу майму міла, дарагая Беларусь!”

5-7

01.12

Мазоўка Т.Н.

9

Круглы стол “Якую прафесію выбраць?”

8-11

01.12

Аніскавец Г.А.

10

Спартыўнае свята “Я, ты, ён, яна – разам здаровая краіна”

1-6

08.12

Селіванава Д.І.

11

Віктарына “Здароўе – галоўнае для шчасця чалавека”

7-11

08.12

Лабанок Т.П.

12

Гульнёвая праграма “Калядная зорка”

1-4

15.12

Сіротка І.Э.

13

Інтэлектуальны трэнінг

5-7

15.12

Сушкевіч І.М.

14

Пазнавальная гутарка “Свет Віфліемскай зоркі”

8-11

15.12

Крукоўская Н.К.

15

Святочная майстэрня “Навагодняя цацка”

1-7

22.12

Доўнар А.М.

16

Падрыхтоўка да навагодняга прадстаўлення

8-11

22.12

Класныя кіраўнікі

Крукоўская Н.К.

свернуть

План работы в шестой школьный день на I четверть 2018/2019 учебного года

01.09.2018

                                                                                   ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                   Дырэктар ДУА “Дукорскі

                                                                                   навучальна-педагагічны комплекс  

                                                                                   дзіцячы сад – сярэдняя школа”

                                                                                    _____________ С.М Гацман

                                                                                   30 жніўня 2018 г.

 

План работы ў шосты школьны дзень

 на І чвэрць 2018/2019 навучальнага года 

 

№ п/п

Мерапрыемства

Клас

Дата

Адказны

1

Свята першага званка

1-11

01.09

Класныя кіраўнікі

Крукоўская Н.К.

2

Трэнінг “Маё псіхалагічнае здароўе”

1-4

08.09

Сушкевіч І.М.

3

Дзень здароўя “Асеннія старты”

5-8

08.09

Лабанок Т.П.

4

Экскурсія “Таямніцы жывой прыроды”

1-4

15.09

Сіротка І.Э.

5

Экскурсія “Гаючая сіла раслін”

5-6

15.09

Доўнар А.М.

6

Гульнёвая праграма “У свеце казак”

1-4

22.09

Крылова М.І.

7

Інтэлектуальны літаратурны турнір

7-8

22.09

Мазоўка Т.Н.

8

Свята “Багач”

1-11

29.09

Крукоўская Н.К.

9

Свята “Дзень настаўніка”

1-11

06.10

Класныя кіраўнікі

10

Час рухомых гульняў

1-4

13.10

Доўнар А.М.

11

Школьны турнір па піянерболу

5-8

13.10

Лабанок Т.П.

12

Працоўны дэсант “Наш школьны двор”

1-11

20.10

Класныя кіраўнікі

13

Майстэрня “Умелыя рукі”

1-4

27.10

Халупава Я.С.

14

Квэст “Школьныя таямніцы”

5-8

27.10

Гутарава В.А.

 

               Саставіў намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                           С.М.Палаш

свернуть