Анонс мероприятий

Наш субботний день 31 октября

28.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

31 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Працоўная акцыя “Утульны клас”

10.00-11.00

1-11

Кабінеты

Класныя кіраўнікі

 

3

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

4

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

свернуть

Наш субботний день 17 октября

14.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

17 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальна-забаўляльная праграма “У краіне знаёмых незнаёмцаў

10.00-11.00

1-4

Кабінет № 212

Крылова М.І.

3

Спартыўна-пазнавальная гадзіна “У добры шлях з “Юным спасателем”

11.00-12.00

5-7

Кабінет № 211

Гацман С.М.

4

Адкрыты мікрафон “Права або абавязак”

09.00-10.00

8-9

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 10 октября

07.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

10 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Практыкум “Чароўная кветка або пагаворым пра сваё здароўе”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 206

Кротава К.Ю.

4

Конкурсна-пазнавальная праграма “Спорт праз нас”

11.30-12.15

5-7

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 3 октября

30.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

3  кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Святочны канцэрт “З павагай да настаўніка”

10.00-11.00

1-11

Спартыўная зала

Доўнар А.М.,

Сіротка Ю.П.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 26 сентября

21.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

26  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Практыкум “Умелыя ручкі”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 209

Мотуз Л.С.

4

Гульнёвая праграма “Восеньскі баль

“І з жартам, і ўсур’ёз”

10.30-11.15

8-9

Кабінет № 216

Гутарава В.А.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 19 сентября

16.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

19  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Пазнавальны занятак “Дзівосы хіміі”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

4

Трэнінг “Пашыраючы межы памяці”

10.30-11.15

5-7

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Творчая майстэрня “Прывітанне, восень залатая!”

09.00-09.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

8

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

9

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 12 сентября

09.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

12  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Асенні крос “Дукорскія рэкорды”

10.00-10.45

8-9

Стадыён

Доўнар А.М.

4

Трэнінг “Мы за здаровы лад жыцця”

11.30-12.15

5-7

Кабінет № 216

Сушкевіч І.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 5 сентября

02.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

5  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Час пазнання “Па старонках беларускіх выданняў”

10.00-10.45

1-4

Стадыён

Кротава К.Ю.

4

Гасцёўня “Бялынічы сустракаюць гасцей”

11.30-12.15

5-7

Кабінет № 216

Крукоўская Н.К.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 23 мая

19.05.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

23 мая 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Гульнёвая праграма “Больш ведаеш – здаравейшым будзеш”

10.00-10.45

3

Кабінет № 209

Сіротка І.Э.

4

Гульня “Мой жыццёвы шлях ці на што патраціць жыццё”

10.30-11.45

6

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Гульня-падарожжа “Вусная народная творчасць”

11.00-11.45

8

Кабінет № 209

Мазоўка Т.М.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

свернуть

Наш субботний день 16 мая

13.05.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

16 мая 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Вясёлыя старты

10.00-10.45

2

Спартыўная зала

Крымоўская Т.П.

4

Гульня “За здаровы лад жыцця”

10.30-11.45

6

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Круглы стол “Пагаворым!”

11.00-11.45

8

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 25 апреля

20.04.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

25 красавіка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Гульнёвая праграма “Больш ведаеш – здаравейшым будзеш”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

4

Брэйн-рынг “Кветкамі ўсміхаецца зямля”

10.30-11.45

5-7

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

5

Гульня-разважанне “Самая салодкая прафесія”

11.00-11.45

8-9

Кабінет № 212

Селіванава Д.І.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

свернуть