Расписание занятий

Расписание факультативных занятий на второе полугодие 2018/2019 учебного года

03.01.2019

                                                                                                                                                       

                                                                                                                        ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                                          Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Дукорскі 

                                                                                                                        навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад –

                                                                                                                        сярэдняя школа”                С.М.Гацман                    

                                                                                                                                                  28.12.2018

 

                                                  Расклад факультатыўных заняткаў      

                                        

Дні тыдня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

 Час правя-дзення

№ кабі-нета

Настаўнік

Дні тыд

ня

Клас

Назва факультатыўных заняткаў

 Час правя-дзення

№ кабі-нета

Настаўнік

 

Панядзелак

1

Рашэнне тэкставых задач

1300 – 1335

 

222

Селіванава Д.І.

Чацвер

 

1

Уводзіны ў свет замежнай мовы

1300 – 1335

 

222

Селіванава Д.І.

 

2

Матэматычная вясёлка

1310– 1355

219

Сіротка І.Э.

2

Вытокі роднай мовы

1310– 1355

219

Сіротка І.Э.

 

4

Мастацка-маўленчая дзей-насць на замежнай мове

1500– 1545

212

Малафей Д.П.

 

6

Паглыбляемся ў цікавы свет утварэння і правапісу слоў

1500– 1545

217

Мазоўка Т.М.

3

Асновы моўнай культуры

1405– 1450

218

Крылова М.І.

 

4

Рашэнне тэкставых задач

1405– 1450

224

Холупава Я.С.

 

9

Камунікатыўная граматыка

1500– 1545

212

Кулакевіч В.А.

5

Рашэнне тэкставых задач

1405– 1450

216

Панюшэнка Н.М.

 

6

Рашэнне тэкставых задач

1500– 1545

216

Панюшэнка Н.М.

 

Аўторак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

1500– 1545

216

 

Гацман С.М.

 

 

9

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

1500– 1545

217

Гацман С.М.

 

9

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

1500– 1545

217

 

Мазоўка Т.М

Пятніца

 

2

Уводзіны ў свет замежнай мовы

1405– 1450

219

Клімовіч У.Я.

 

Серада

 

 

3

Мастацка-маўленчая дзей-насць на замежнай мове

1405– 1450

218

Клімовіч У.Я.

3

У свеце колеру

1500– 1545

109

Лабанок Т.П.

 

4

Як працуе мастак?

1405– 1450

109

Лабанок Т.П.

11

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

1500– 1545

201

Гутарава В.А.

 

5

Практыкум па чытынні

1500– 1545

212

Малафей Д.П.

11

Паўтараем матэматыку

1405– 1450

203

Мацуганава В.А.

 

10

Паўтараем матэматыку

1500– 1545

203

Мацуганава В.А.

Субота

9

Паўтараем матэматыку

1000– 1045

203

Мацуганава В.А.

 

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы 

1500– 1545

209

Крукоўская Н.К.

9

Складаны сказ без складанасці

1055– 1140

209

 

Крукоўская Н.К.

 

 

 

                   Саставіла намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                            В.А.Мацуганава

свернуть

Расписание учебных занятий на второе полугодие 2018/2019 учебного года

03.01.2019

Расписание на 2 полугодие 2018/2019 учебного года

 

Дні тыдня

1 клас

2 клас

3 клас

Панядзелак

1. Беларуская мова

2. Матэматыка

3. Фіз.культура і здароўе

4. Выяўленчае мастацтва

1. Асн. бясп. жыццядз.

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Фіз.культура і здароўе

1. Фіз.культура і здароўе

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Руская мова

5. Музыка

Аўторак

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Працоўнае навучанне

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Выяўленчае мастацтва

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Працоўнае навучанне

5. Чалавек і свет

Серада

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Гадзіна здароўя і сп.

1. Беларуская мова

2. Матэматыка

3. Гадзіна здароўя і сп.

4. Беларуская літаратура

1. Англійская мова

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Гадзіна здароўя і сп.

5. Беларуская літаратура

Чацвер

Інфармацыйная гадзіна 830

1. Выяўленчае мастацтва

2. Руская мова

3. Чалавек і свет

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Чалавек і свет

4. Працоўнае навучанне

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Выяўленчае мастацтва

Пятніца

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Фіз.культура і здароўе 4. Музыка

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Беларуская мова

4. Фіз.культура і здароўе

5. Музыка

1. Беларуская літаратура

2. Англійская мова

3. Беларуская мова

4. Фіз.культура і здароўе

5. Асн. бясп.жыццядз.

Субота

     

Класныя кіраўнікі

Селіванава

Дар’я Ігараўна

Сіротка

Інэса Эдуардаўна

Крылова

Марыя Іванаўна


 

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

1. Музыка

2. Англійская мова

3. Матэматыка

4. Руская мова

5. Асновы бясп.жыццядз.

1. Фіз.культура і здароўе

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Англійская мова

5. Беларуская літаратура

1. Англійская мова

2. Матэматыка

3. Сусветная гісторыя

4. Фіз.культура і здароўе

5. Руская мова

6. Беларуская літаратура

1. Матэматыка

2. Руская мова

3. Мастацтва

4. Біялогія

5. Геаграфія

6. Фіз.культура і здароўе

7. Асновы бясп.жыццядз.

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Фіз.культура і здароўе

5. Выяўленчае мастацтва

1. Чалавек і свет

2. Беларуская мова 3. Руская мова

4. Матэматыка

5. Руская літаратура

1. Гадзіна здароўя і сп.

2. Матэматыка

3. Мастацтва

4. Беларуская мова

5. Руская мова

6. Руская літаратура

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Фізіка

5. Працоўнае навучанне

6. Сусветная гісторыя

1. Беларуская літаратура

2. Англійская мова

3. Матэматыка

4. Беларуская мова

5. Гадзіна здароўя і сп.

1. Беларуская літаратура

2. Матэматыка

3. Сусветная гісторыя 4. Гадзіна здароўя і сп.

5. Англійская мова

6. Асновы бясп.жыццядз

1. Геаграфія

2. Сусветная гісторыя

3. Інфарматыка

4. Матэматыка

5. Беларуская мова

6. Англійская мова

1. Беларуская літаратура

2. Інфарматыка

3. Матэматыка

4. Англійская мова

5. Беларуская мова

6. Працоўнае навучанне

Інфармацыйнаягадзіна 830

1. Чалавек і свет

2. Руская мова

3. Руская літаратура

4. Працоўнае навучанне

1. Працоўнае навучанне

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Руская мова

5. Мастацтва

1. Руская літаратура

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Фіз.культура і здароўе

5. Працоўнае навучанне

6. Працоўнае навучанне

1. Біялогія

2. Фізіка

3. Хімія

4. Матэматыка

5. Беларуская мова

6. Гадзіна здароўя і сп.

1. Беларуская мова

2. Матэматыка

3. Фіз.культура і здароўе

4. Англійская мова

5. Беларуская літаратура

1. Руская літаратура

2. Руская мова

3. Фіз.культура і здароўе

4. Матэматыка

5. Сусветная гісторыя

6. Англійская мова

1. Беларуская літаратура

2. Беларуская мова

3. Матэматыка

4. Біялогія

5. Англійская мова

6. Асновы бясп.жыццядз.

1. Сусветная гісторыя

2. Матэматыка

3. Англійская мова

4. Фіз.культура і здароўе

5. Англійская мова

6. Беларуская літаратура

Холупава

Яна Сяргееўна

Доўнар

Алена Міхайлаўна

Гутарава

Вераніка Антонаўна

Мазоўка

Тамара Міканораўна


 

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

1. Беларуская літаратура

2. Фізіка

3. Матэматыка

4. Геаграфія

5. Хімія

6. Біялогія

1. Сусветная гісторыя

2. Матэматыка

3. Руская мова

4. Беларуская мова

5. Фіз.культура і здароўе

6. Нямецкая (англ.) мова

1. Матэматыка

2. Фіз.культура і здароўе

3. Хімія

4. Нямецкая мова

5. Фізіка

6. Геаграфія

1. Біялогія

2. Хімія

3. Матэматыка

4. Фізіка

5. Нямецкая (англ.) мова

6. Дапрыз. і мед.падр.

1. Матэматыка

2. Руская мова

3. Матэматыка

4. Працоўнае навучанне

5. Фіз.культура і здароўе

6. Руская літаратура

1. Беларуская літаратура

2. Фізіка

3. Беларуская мова

4. Гадзіна здароўя і сп.

5. Грамадазнаўства

6. Чарчэнне

1. Руская літаратура

2. Грамадазнаўства

3. Матэматыка

4. Сусветная гісторыя

5. Руская мова

6. Гадзіна здароўя і сп.

7. Дапрыз. і мед.падр.

1. Геаграфія

2. Фіз.культура і здароўе

3. Сусветная гісторыя

4. Матэматыка

5. Беларуская мова

6. Беларуская літаратура

1. Мастацтва

2. Фізіка

3. Англійская мова

4. Матэматыка

5. Англійская мова

6. Сусветная гісторыя

7. Інфарматыка

 

1. Інф. (хл)/Прац.нав.(дз.)

2. Матэматыка

3. Хімія

4. Нямецкая (англ.) мова

5. Інф. (дз.)/Прац.нав.(хл.)

6. Біялогія

1. Біялогія

2. Нямецкая мова

3. Фізіка

4. Беларуская мова

5. Геаграфія

6. Інфарматыка

1. Астраномія

2. Гадзіна здароўя і сп.

3. Нямецкая (англ.) мова

4. Інфарматыка

5. Хімія

6. Руская літаратура

Інфармацыйная гадзіна 830

1. Руская літаратура

2. Гадзіна здароўя і сп.

3. Беларуская мова

4. Хімія

5. Матэматыка

6. Геаграфія

1. Геаграфія

2. Матэматыка

3. Сусветная гісторыя

4. Фізіка

5. Руская мова

6. Руская літаратура

1. Фіз.культура і здароўе

2. Хімія

3. Матэматыка

4. Беларуская мова

5. Грамадазнаўства

6. Беларуская літаратура

1. Беларуская літаратура

2. Грамадазнаўства

3. Фізіка

4. Матэматыка

5. Біялогія

1. Фіз.культура і здароўе

2. Сусветная гісторыя

3. Беларуская мова

4. Англійская мова

5. Руская мова

6. Біялогія

1. Біялогія

2. Хімія

3. Нямецкая (англ.) мова

4. Матэматыка

5. Беларуская літаратура

6. Фіз.культура і здароўе

1. Руская літаратура

2. Нямецкая мова

3. Матэматыка

4. Беларуская мова

5. Біялогія

6. Сусветная гісторыя

1. Нямецкая (англ.) мова

2. Матэматыка

3. Сусветная гісторыя

4. Руская мова

5. Фіз.культура і здароўе

Лабанок

Таццяна Пятроўна

Аніскавец

Ганна Алегаўна

Крукоўская

Наталля Канстанцінаўна

Сушкевіч

Інэса Мікалаеўна




свернуть