Выпускнику

Состав экзаменационных комиссий IX класс

23.05.2019

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

Дзяржаўнай установы адукацыі

«Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы  сад-сярэдняя школа»

 С.М.Гацман

«17» __мая___ 2019 г.

 

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

 

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, ініцыялы

4 чэрвеня

ІX

беларуская мова

старшыня

Мацуганава В.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Крукоўская Н.К.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

Сушкевіч І.М.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

першая

6 чэрвеня

ІX

матэматыка

старшыня

Гацман С.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Мацуганава В.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

Шуцько Т.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

8 чэрвеня

ІX

руская мова

старшыня

Мацуганава В.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая 

члены камісіі:

Гацман С.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Мазоўка Т.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

свернуть

Состав экзаменационных комиссий XI класс

23.05.2019

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

Дзяржаўнай установы адукацыі

«Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы  сад-сярэдняя школа»

                                                                                                                                                                  С.М.Гацман

 «17» _мая__2019 г.

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

 

Прозвішча, ініцыялы

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Гацман С.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Крукоўская Н.К.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

Няхай З.П.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

беларуская мова і літаратура, руская мова і літаратура

першая

Сушкевіч І.М.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

першая

3 чэрвеня

ХІ

англійская мова

старшыня

Гацман С.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Гутарава В.А.

настаўнік

гісторыя. Замежная мова (англійская)

першая

Клімовіч У.Я.

настаўнік

сучасныя замежныя мовы са спецыялізацыяй эканоміка і кіраванне

другая

Селіванава Д.І.

настаўнік

замежная мова (англійская)

без катэгорыі

3 чэрвеня

XI

нямецкая мова

старшыня

Мацуганава В.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

члены камісіі:

Малафей Д.П.

настаўнік

сучасныя замежныя мовы (пераклад)

без катэгорыі

Папоўская Л.Р.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Пухцеева С.М.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

5 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Шуцько Т.В.

настаўнік

фізіка

вышэйшая

члены камісіі:

Голуб А.І.

настаўнік

матэматыка

першая

Голуб Т.Д.

настаўнік

матэматыка

першая

Мацуганава В.А.

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

матэматыка

вышэйшая

7 чэрвеня

XІ

гісторыя Беларусі

старшыня

Гацман С.М.

дырэктар

руская мова і літаратура

вышэйшая

 

Гайшун Р.М.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

члены камісіі:

Гутарава В.А.

настаўнік

гісторыя. Замежная мова (англійская)

першая

Іванюк Н.С.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

свернуть

Расписание экзаменов XI класс

23.05.2019

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар  

Дзяржаўнай установы адукацыі

«Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа»

                                 С.М.Гацман

 «21» мая      2019 г.

 

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні  навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

XI  клас

 

Дата

Пачатак экзамену

Вучэбны прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

 

у пісьмовай форме (пераказ)

209

3 чэрвеня

9.00

англійская мова

 

у вуснай форме

203

3 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

 

у вуснай форме

202

5 чэрвеня

9.00

матэматыка

 

у пісьмовай форме

203

7 чэрвеня

9.00

 

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

201

 

свернуть

Расписание экзаменов IX класс

23.05.2019

                                                                   ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                   Дырэктар

                                                                   Дзяржаўнай установы адукацыі

                                                                  «Дукорскі навучальна-педагагічны комплекс                                                                    дзіцячы сад-сярэдняя школа»

                                                                                                           С.М.Гацман

                                                                  «21 » мая  2019 г.

 

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні  навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2018/2019 навучальным годзе

 

ІX  клас

 

Дата

Пачатак экзамену

Вучэбны прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

4 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

 

209

6 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

 

203

8 чэрвеня

9.00

 

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

209

 

 

 

свернуть